CZEKOLADY

Czekolada Milka 1 kg
Czekolada Milka 1 kg

Napój czekoladowy Milka 1 kg

Czekolada na gorąco Milka Hot Chocolate 1000g. ORYGINALNA pyszna, delikatna, łagodna i aromatyczna z aksamitnie gładką pianką – cremą. Ten wspaniały napój w proszku, zapewnia cudowny smak oryginalnej mlecznej czekolady Milka. Ta czekolada to gwarancja smaku dzięki tradycyjnej recepturze legendarnej szwajcarskiej marki. Milka Hot Chocolate sprawdza się w lokalach gastronomicznych, profesjonalnych maszynach vendingowych oraz ekspresach. Bądź pewny, że ta czekolada zwiększy Twoją sprzedaż.

KRUGER CHOCO PREMIUM napój czekoladowy 1 kg
KRUGER CHOCO PREMIUM napój czekoladowy 1 kg
KRUGER CHOCO PREMIUM napój czekoladowy 1 kg
KRUGER CHOCO PREMIUM napój czekoladowy 1 kg

KRUGER CHOCO PREMIUM napój czekoladowy 1 kg

Kruger Choco Premium 1000g to pierwsza tak kremowa i gęsta czekolada do urządzeń automatycznych i maszyn vendingowych o zawartości cacao aż 14,9%. Czekoladowa, słodka, delikatna i łagodna z aksamitnie gładką pianką/kremą. Ten wspaniały napój, zapewnia cudowny smak oryginalnej mlecznej czekolady. Ta czekolada to gwarancja smaku dzięki tradycyjnej recepturze niemieckiej marki KRUGER. CHOCO PREMIUM sprawdza się w lokalach gastronomicznych, profesjonalnych maszynach vendingowych oraz ekspresach. Bądź pewny, że ta czekolada premium zwiększy Twoją sprzedaż, a jej jakość wyróżni Cię od konkurencji.

Czekolada Kruger Choco Intenso 1 kg

Vip Vendo napój czekoladowy CLASSICO 1 kg

Napój czekoladowy Vip Vendo został opracowany z myślą o branży vendingowej i HoReCa. Dzięki zawartości 14% kakao posiada intensywny czekoladowy zapach i smak. Całość uzupełnia delikatna kremowa pianka. Wysokiej jakości gorąca czekolada do picia VIP VENDO doskonale sprawdzająca się w maszynach vendingowych. Najlepszy balans ceny i jakości pozwoli Ci generowanie większych zysków.

Czekolada Kruger Choco Intenso 1 kg

Vip Vendo gęsty napój czekoladowy CHOCO PREMIUM 1 kg

Napój czekoladowy dedykowany do czekoladziarek.Dzięki dużej zawartości kakao posiada intensywny czekoladowy zapach i smak. Całość uzupełnia perfekcyjna gęstość i delikatna kremowa pianka. Wysokiej jakości gorąca czekolada do picia VIP VENDO doskonale sprawdza się w czekoladziarkach. Najlepszy balans ceny i jakości pozwoli Ci na generowanie większych zysków.